14. Dönem Mezuniyet Programımız

Okulumuzun beş yıllık eğitim-öğretim sürecini başarı ile tamamlayarak mezun olmaya hak kazanan öğrencilerimiz için mezuniyet programı düzenlendi.
14. dönem mezuniyet programımıza İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. Sayın Murat Mücahit YENTÜR, Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin BAĞCI ile okulumuz öğretmen ve velileri katıldı.
Programımız, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Kuran-ı Kerim tilavetinin ardından Okul Müdürümüz Sayın Mahmut YELEK selamlama konuşmalarını gerçekleştirerek tüm öğrencilere bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılar diledi. Beyoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesinde aldıkları kültürü devam ettireceklerine olan inancını vurguladı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin BAĞCI, mezun olan tüm öğrencileri ve ailelerini tebrik edip ülkenin bu gençlere duyduğu ihtiyacın büyük olduğunu dile getirdi.
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. Sayın Murat Mücahit YENTÜR, bugün burada İl Milli Eğitim Müdürü olmanın yanında bir veli olarak da bulunduğunu, oğlunun Beyoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesinden mezun olmasından dolayı gururlandığını belirtip tüm gençlerin bakışlarında başarabilecekleri büyük hayallerin göründüğünü söyledi.
Veliler adına söz alan Gaziosmanpaşa Eski Belediye Başkanı Sayın Hasan Tahsin USTA, bugün kendisinin de çok gururlu olduğunu, oğluyla birlikte diğer gençleri birlik ve beraberlik içinde görmekten büyük keyif aldığını ve onlara güvendiğini ifade etti.
Öğrencilerimizden Sevgili Mustafa KOCABIYIK tarafından hazırlanan beş yıllık neşeli ve güzel anıların yer aldığı videonun izlenmesinin ardından okul birincisi Sevgili Ahmet Zahid BERKTAŞ ile öğrenciler adına Sevgili Muhammed Emin USTA ve Sevgili Mehmet Emin ÇEKDEMİR konuşmalarını gerçekleştirdi.
Program sonunda öğrencilerimize mezuniyet belgeleri takdim edildi ve ardından okul bahçesinde tüm misafirler akşam yemeğinde tekrar bir araya geldi.