Covid-19 Bilgilendirme

Covid-19 Bilgilendirme Kılavuzları

Dünya çapında hızla yayınlan Yeni Koronavirüs (COVID-19) hakkında T.C. Sağlık Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından bilgilendirme ve uyarıları yakından takip etmekteyiz.

Küresel risk ortamından kaynaklanan belirsizliğin öğrencilerimizin yaşamında oluşturmuş olduğu zorunlu kısıtlamalar nedeniyle çok üzgünüz. İnsanlık olarak zorlu bir dönemden geçmekteyiz. Bu süreci hem kurum hem de kişisel olarak alacağımız sıkı önlemlerin yanı sıra, sekinetimizi koruyarak, birbirimize ve çevremize vereceğimiz destek ile en az sorunla atlatabileceğimize inanıyoruz.

İnternet sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden Kurum olarak aldığımız önlemleri ve Kurumumuzun kapalı olduğu tarihler arasında planlanan akademik ve idari faaliyetlerin işleyişini ve diğer güncel bilgileri sizlerle düzenli olarak paylaşmaya devam edeceğiz. Okulumuzun kapalı olduğu dönemde ve sonrasında, Koronavirüs ile ilgili sorularınız için sizlere destek olabilmek adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanlığının Merkez ve Taşra teşkilatı ile okul ve kurumlarında başlatmış olduğu “Okulum Temiz” belgelendirme programının yürürlüğe alınması ile öğretmen, öğrenci ve veliler için hazırlanan Coivd-19 Bilgilendirme Kılavuzlarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz..